Foukaná drcená PIR pěna

Pokud jste se rozhodli zateplit svůj dům a nechce se vám složitě vyměřovat prostory k zateplení nebo se Vám jednoduše standardní izolace zdají drahé, můžete najít řešení v drcené tvrdé polyisokyanurátové PIR pěně. Drcená PIR pěna prostory vyplní na 100%. Tato izolace je lehká a nezatěžuje konstrukci domu. Vhodná je tak k zateplení domu a všech jeho špatně dostupných míst jako jsou stropy, podlahy, střechy a jejích krovů, ale i obvodových stěn či vnitřních příček.

Aplikace se provádí ručním zasypáním nebo strojovým zafoukáním, které můžete znát pod pojmem foukaná izolace. Jeho široké využití je nejen pro novostavby, ale také pro zateplení starších domů, které mají velmi častý problém s vlhkostí a následným tvořením plísní. Přítomný vzduch mezi kuličkami dokáže onu nechtěnou vlhkost odvádět až stoprocentně a dům může tzv. dýchat. A navíc recyklací PIR izolačních panelů přispíváme ke zlepšení životního prostředí!

Další výhody sypaného polystyrenu:

  • nevytváří tepelné mosty
  • nepodporuje hoření
  • neumožňuje uhnízdění hlodavců
  • cenově dostupný

Zdarma nabízíme

Poradíme Vám s řešením tepelných úniků pomocí zaměření termokamerou* a zpracováním protokolu či výběrem vhodného izolantu.

*Měření termokamerou je zdarma v případě závazné objednávky či realizované zakázky. V případě zájmu pouze o službu „měření termokamerou“ je realizace zpoplatněna.