Zelená úsporám


Pokud hledáte spolehlivou firmu a skutečné odborníky na zateplení Vašeho domu, obraťte se na nás a získejte své úspory nazpět!


 

V roce 2021 přechází program do další etapy a své zaměření rozšiřuje o další oblasti.

Dotace na zateplení obvodových stěn, střechy, stropů a podlah u stávajících rodinných domů, vč. zimních zahrad. Podpora se vztahuje i na výměnu oken, dveří a jiných stavebních otvorů.
 

  • Žádat mohou vlastníci stávajících rodinných domů.
  • Dotaci lze uplatnit u budov s datem žádosti o stavební povolení před 1. 7. 2013.
  • Získat lze až 650 000 Kč (nejvýše 50 % z celkových způsobilých výdajů)
  • Čím kvalitnější zateplení provedete, tím vyšší dosažená míra podpory
  • Výsledná částka závisí na ploše zateplované konstrukce (600 – 3 800 Kč/m2) a dosažených energetických parametrech budovy
  • Dotaci lze uplatnit i na památkově chráněné budovy.
     


Od 21.září 2021 mohou majitelé rodinných domů opětovně žádat o dotace na zateplení jejich domu, a to až do výše 50 % nákladů!

V rámci čerpání dotace Zelená úsporám tak můžete obdržet nejen finanční podporu na zateplení vašeho domu (zateplení fasády, střechy, stropů, výměna oken a dveří), ale také na rekuperaci (systém řízeného větrání se zpětným získáváním tepla ZZT).

Pro kompletní informace navštivte internetové stránky https://novazelenausporam.cz/

Zdarma nabízíme

Poradíme Vám s řešením tepelných úniků pomocí zaměření termokamerou* a zpracováním protokolu či výběrem vhodného izolantu.

*Měření termokamerou je zdarma v případě závazné objednávky či realizované zakázky. V případě zájmu pouze o službu „měření termokamerou“ je realizace zpoplatněna.