Stříkaná izolační pěna

Nejvíce žádaná tepelná izolace současné doby je stříkaná izolační pěna. Jedná se o zateplení nové generace, která bezvadně přilne ke všem materiálům. Nejenže po její aplikaci nevznikají žádné netěsnosti a tepelné mosty, ale díky jejím izolačním schopnostem lze reálně snížit náklady na vytápění až o 50%.

Stříkané izolační pěny jsou vhodné pro zateplování fasád domů, střech, ať už šikmých nebo plochých. Pěnu lze také využít k zateplení podkroví, izolaci podlah, vnitřních stěn či základů. Jelikož aplikace stříkanou izolační pěnou je rychlá a vyžaduje pouze 24 hodin tuhnutí, jedná se o časově nenáročné zateplení a lze jej bez problému provést v kteroukoliv roční dobu.

V současnosti pracujeme s tepelně izolačními PUR systémy značky Ultrapur, zejména pak s výrobky Ultrapol RG 03/10, Ultrapol RG 03/35, Ultrapol 05/55, které mají nejen skvělé izolační, ale taky proti akustické parametry.

PUR systémy jsou vhodné pro všechny aplikační oblasti Vaší stavby, ať už se jedná o střešní izolace, podkroví, vnější stěny, podlahové izolace aj.

Mezi produkty značky Ultrapur najdete systémy dokonale propustné pro vodní páry, systémy s tepelným koeficientem 0,021 W/mK, střešní izolace, ale i speciální systémy používané jako anti - radonová bariéra.

Pěny Ultrapur disponují garancí neměnných izolačních parametrů v řádu desítek let, a proto jsou nejlepším materiálem pro Vaši stavbu, na který se můžete spolehnout.

Zdarma nabízíme

Poradíme Vám s řešením tepelných úniků pomocí zaměření termokamerou* a zpracováním protokolu čí výběrem vhodného izolantu.

*Měření termokamerou je zdarma v případě závazné objednávky či realizované zakázky. V případě zájmu pouze o službu „měření termokamerou“ je realizace zpoplatněna.

Může vás zajímat

PUR pěna s uzavřenou buněčnou strukturou - polotvrdá pěna

PUR pěna s uzavřenou buněčnou strukturou - polotvrdá pěna

Jedná se o dvoukomponentní, polyuretanovou pěnu s převážně uzavřenou buněčnou strukturou. Aplikace probíhá v různých objemových hmotnostech od 30 do 60 kg/m3. Získání potřebné izolace probíhá vysokotlakým nástřikem na daný podklad, který mohou tvořit například ocelové plechy nebo z barevných kovů.
PUR pěna s otevřenou buněčnou strukturou - měkká pěna

PUR pěna s otevřenou buněčnou strukturou - měkká pěna

Měkká PUR pěna je lehká, dvoukomponentní a strojně zpracovávaná polyuretanová pěna s převážně otevřenou buněčnou strukturou na vodní bázi. Tento materiál se vyznačuje vylepšeným koeficientem tepelné vodivosti, má vynikající paropropustnost, či velmi dobré zvukově izolační parametry ( tj. zvuková neprůzvučnost). Vhodná …
PUR tvrdá pěna

PUR tvrdá pěna

PUR pěna pro střešní izolaci je primárně určena pro zateplení či rekonstrukci plochých, šikmých či jakkoliv tvarovaných střech. Jedná se o tepelně - hydroizolační systém vytvářející bezsparou izolační nenasákavou vrstvu a to přímo na povrchu, který má být izolován. Zpracování izolace tímto způsobem probíhá obvykle …